VERKOOP EN ACCOUNTMANAGEMENT
Vage mensen vermenging

KONTAKTPERSONEN

VERKAUFS- UND KONTO-MANAGEMENT
Oscar.jpg

Oscar Pepermans

Geschäftsführer

+31 (0)71 581 07 94

+31 (0)6 51 11 35 27

oscar@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel

Marjan van Es

Account Manager Büropersonal

+31 (0)71 581 07 98
marjan@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel

Wouter Dijkman

Verkaufsleiter

+31 (0)71 581 07 90

+31 (0)6 28 21 55 26

wouter.dijkman@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel

Nico van der Weijden

Account Manager Büropersonal

+31 (0)71 581 07 95

nico@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
ADMINISTRATIE

Wouter van der Maat

Finanzdirektor

+31 (0)71 581 07 93

+31 (0)6 20 43 57 71

wouter@rutgerspps.nl

PRODUCTIE

Mike Verbeek

Produktionsleiter

+31 (0)71 581 07 97

mike@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
  • LinkedIn - grijze cirkel

© 2020 by RutgersPPS

Besuchsadresse

Zijldijk 25

2352 AB  Leiderdorp

  • LinkedIn - grijze cirkel
  • Instagram - grijze cirkel