VERKOOP EN ACCOUNTMANAGEMENT
Vage mensen vermenging

CONTACTS

SALES & ACCOUNT MANAGEMENT
Oscar.jpg

Oscar Pepermans

Managing Director

+31 (0)71 581 07 94

+31 (0)6 51 11 35 27

oscar@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
Marjan.jpg

Marjan van Es

Account manager office staff

+31 (0)71 581 07 98
marjan@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
Wouter Dijkman.jpg

Wouter Dijkman

Sales Manager

+31 (0)71 581 07 90

+31 (0)6 28 21 55 26

wouter.dijkman@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
Nico.jpg

Nico van der Weijden

Account manager office staff

+31 (0)71 581 07 95

nico@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
ADMINISTRATION
Wouter.jpg

Wouter van der Maat

Financial director

+31 (0)71 581 07 93

+31 (0)6 20 43 57 71

wouter@rutgerspps.nl

PRODUCTION
Mike.jpg

Mike Verbeek

Production Manager

+31 (0)71 581 07 97

mike@rutgerspps.nl

  • LinkedIn - grijze cirkel
  • LinkedIn - grijze cirkel